İstanbul Zeytinburnu’nda yunus balıkları sahilde kendini gösterdi. Vatandaşlar yunus balıklarına yoğun ilgi gösterdi. O anlar vatandaşların kameralarına yansıdı.
Related Posts
Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Milli Eskrimcisi Paris 2024’e Katılacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün milli eskrimcisi Nisanur Erbil, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı kazandı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, Nisanur Erbil’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
İstanbul’da kediye tekme atan kişi tutuklanmadı
İstanbul Başakşehir’de Eros isimli kediyi tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan’ın tutuklanmama gerekçesi ‘sanığın toplumda oluşan tüm baskıya rağmen duruşmaya gelmiş olması’ oldu. Gerekçede 3 yıllık cezada uygulanan 1/6 oranındaki indirimin gerekçesi de ‘cezanın sanığın geleceğindeki olası etkileri, sanığın lehine takdiri indirim sebebi’ olarak değerlendirildi.
Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ile Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret etti
İnegöl’de hayata geçirdiği vizyon projelerle şehrin geleceğini imar eden Belediye Başkanı Alper Taban, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri vatandaşların desteği ile yeniden İnegöl Belediye Başkanlığına seçildi.