Ünlülerin ‘mavi tik’ isyanı! ‘Sen yokken biz vardık Elon Musk’

Dünyaca ünlü sosyal ağ hizmeti Twitter’ı 44 milyar dolara satın alan Tesla ve SpaceX’in Üst Yöneticisi Elon Musk, mavi tiki 8 dolara satacağını duyurmuş, onaylı hesapların ücret ödenmemesi halinde kaldırılacağını açıklamıştı.

ÜNLÜLERİN ‘MAVİ TİK’İ GİTTİ!

Daha önce iki kez ertelenen ‘paralı mavi tik’ uygulaması 20 Nisan akşamı devreye girdi. Böylece çok sayıda kurum ve isim, onaylı hesap simgesini kaybetti. Türkiye’den birçok ünlü ismin de mavi tiki geri alınmış oldu.

“BEN TIKSIZ DA DEMET AKALIN’IM”

Twitter’de 6.7 milyon takipçisi bulunan şarkıcı Demet Akalın, “Heyyyu Elon Musk; sen yokken biz vardık be gülüm. Ben tıksız da Demet Akalın’ım, bizi herkes tanır” mesajını paylaştı.

Rockçı Hayko Cepkin, “Aa mavi tıklar gitmiş. Boşluğu doldurayım o zaman” diyerek, el hareketi işareti ile tepkisini dile getirdi.

“BU SEN İSTEDİN! MAHKEMEDE GÖRÜŞÜRÜZ”

Elon Musk’tan İlhan diye bahseden oyuncu Zafer Algöz ise “Yel kayadan toz alır misali İlhan mavi tikimizi kaldırmış. Dünyanın çevresini kimseye sormadan uydularınla çöplüğe çevirdin. Mahkemede görüşürüz İlhan. Bunu sen istedin. İlhan’ın mavi tikine Beşiktaşımızın kartalını koyuyorum” ifadeleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir